Vchodové dveře – zajistíme výrobu, motáž a kompletní servis jakýchkoli vchodových dveří, a to standardních i nestandardních rozměrů a velikostí včetně zárubní. Díky dlouholetým zkušenostem našeho truhlářství jsou dveře od nás zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti.

Interiérové dveře -  po domluvě s Vámi vám rádi pomůžeme s výběrem a návrhem dveří (dveře do bytu, chalupy nebo domu) a zajistíme vše potřebné od výroby dveří včetně zárubní a kování až po kompletní montáž.

Pro všechny dveře ať už interiérove dveře nebo dveře vchodové připravíme nezávaznou cenovou nabídku. Rádi Vám pomužeme s výběrem dřevěných dveří a zodpovíme veškeré Vaše otázky.

Nabízíme 100 % českou kvalitu za příznivé ceny – neváhejte nás kdykoli kontaktovat.

Dřevěné dveře

Pomineme-li to, že se dveře dají dělit podle různých typů jako jsou otevíravé dveře, kývavé dveře, posuvné dveře, skládací a pod., pak v zásadě můžeme rozdělit dveře na vchodové dveře a interiérové dveře.

Vchodové dveře dřevěné

Uvážíme-li, že smrkové řezivo tloušťky 8 cm má stejné tepelné izolační vlastnosti jako 67 cm silná zeď, pak i v dnešní době jsou dřevěné dveře v neposlední řadě funkčním tepelným izolantem a dřevo jako takové těžko nahraditelným materiálem. Dveře obecně chrání naše soukromý, jsou ochranou před hlukem a prachem, chrání nás před nepřízní počasí a nežádoucími návštěvníky. Vchodové dveře jsou i vizitkou našeho domu a jeho architektury.

Interiérové dveře

Výběr interiérových dveří záleží na spoustě aspektů, hlavně pak na vkusu každého zákazníka, pro kterého by interiérové dveře měli být funkční ozdobou jeho interiéru. Dveře interiérové vyrábíme v mnoha konstrukcích. Provedení poté mohou být interiérové dveře prosklené či plné apod., kdy vše záleží na přání a volbě zákazníka. Všechny námi vyráběné dveře lze vyrobit a dodat včetně zárubní. Barevným provedením mohou být interiérové dveře bílé nebo až velmi tmavé dveře – možností je nespočet a každý si vybere.

Rádi Vám zdarma připravíme nezávaznou cenovou nabídku pro dřevěné dveře dle Vašich požadavků.

  • Dřevěné dveře fungují jako velice účinný tepelný izolant
  • Vchodové dřevěné dveře jsou funkční zábranou proti větru hluku a špatným povětrnostním podmínkám
  • Dřevěné dveře jsou estetický doplněk Vašeho domu, bytu a místností
  • Dřevěné dveře mají při správné údržbě životnost desítky let

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se výroby dřevěných dveří, interiérových nebo vchodových dřevěných dveří (návrhvýroba dřevěných dveří, montáž nebo jen nezávazná cenové kalkulace pro jakékoliv dřevěné dveře), kontaktujte nás prosím na tel.: +420 607 976 450, email: j.zalsky@topatoys.cz nebo použijte kontaktní formulář, který naleznete po kliknutí na tento odkaz: kontaktní formulář

Ukázka prací – po kliknutí se obrázek otevře v novém okně

(více naleznete v naší fotogalerii)
Interiérové dřevěné dveře včetně dřevěných zárubní.

Interiérové dřevěné dveře vyrobené včetně dřevěných zárubní.

Tvar, barva i volba kování dřevěných dveří se řídí vždy přáním zákazníka.

Prosklené dřevěné vchodové dveře na míru. Dodány včetně montáže a usazení dveří.

Plné dřevěné interiérové dveře. Dveře vyrobené na míru včetně kování a montáže dveří.