Naše zakázkové truhlářství nabízí schody a schodiště propracované do těch nejmenších detailů.

Rádi pro Vás navrhneme a vyrobíme půdní schody, točité schodiště nebo jakékoli dřevěné schody, vše včetně montáže, kdy schodiště přizpůsobíme každému prostoru.

Kromě výroby zcela nového schodiště Vám naše truhlářství pomůže a zajistí obklad Vašeho již stávajícího schodiště.

Pokud Vás cokoliv zaujalo, pak neváhejte a kdykoli nás kontaktujte.

Schody a schodiště

Schody jsou nedílnou součástí téměř každé stavby ať už se jedná o chatu, dům nebo luxusní byt. Naše truhlářství navrhne, vyrobí a provede montáž dřevěných schodů takřka kdekoli a v jakémkoli prostoru a to vše díky zkušenostem, které získáváme již téměř čtyři desítky let.

Stejně jako je schodiště nedílnou součástí téměř každé stavby, tak nedílnou součástí schodů a shodišť je zábradlí. Zábradlí na schodiště má hlavně funkci bezpečnostní, avšak nikdy nezapomínáme na estetiku a tak zábradlí a schodiště může doplnit a korespondovat s estetikou vašeho domu.

Na Vaše přání rádi navrhneme a vyrobíme i schody na půdu. Veškeré schody, schodiště, půdní schody či zábradlí na schodiště a venkovní schody od nás jsou vyráběny nejčastěji z dubového nebo bukového dřeva. Bukové i dubové schody mají oproti schodům smrkovým, schodům z borovice nebo modřínu nespornou výhodu ve snazší údržbě a méňě časté renovace. To vše díky základním vlastnostem dubového a bukového dřeva jako je tvrdost, pevnost a houževnatost.

Pokud Vás cokoliv zaujalo a máte jakékoliv dotazy týkající se dřevěných schodů a schodišť, dřevěných obkladů na schodiště, návrh a realizace schodů a schodišť nebo si přejete nezávaznou kalkulaci,  pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na tel.: +420 607 976 450, email: j.zalsky@topatoys.cz nebo použijte kontaktní formulář, který naleznete po kliknutí na tento odkaz: kontaktní formulář

Ukázka prací – po kliknutí se obrázek otevře v novém okně

(více naleznete v naší fotogalerii)
Dřevěné schodiště včetně dřevěných schodůa soustruženého zábradlí.

Dřevěné schodiště včetně dřevěných schodů a soustruženého zábradlí.