Dřevěná a špaletová okna – naše truhlářství výrobí okna na míru s použitím izolačních dvojskel, nejkvalitnějšího dřeva a materiálů.

Jsme schopni vyrobit dřevěná a špaletová okna všech velikostí, vzorů, tvarů a splnit všechny požadavky a výzvy, které před nás postavíte.

Střešní okna – výroba na míru, tvar i barevné provedení vždy po individuální dohodě se zákazníkem.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem okna a zdarma pro Vás vytvoříme nezávaznou, orientační cenovou nabídku.

Dřevěná špaletová okna
-
spojení funkčnosti a stylu

Proč právě dřevěná okna ? Důvodů proč si při stavbě nebo rekonstrukci chaty, domu nebo bytu pořídit dřevěná či špaletová okna je několik a jsou velice jednoduché a prosté.

Ty hlavní důvody jsou tepelná izolace samotného dřeva a tepelná izolace dvojskel, kterým jsou zasklívána dnes již téměř všechna okna. To, že dřevěná okna působí velice esteticky přispívá k tomu, že velice esteticky posléze působí celý dům či chalupa. Dalším důvodem je bezpochyby nesmírná životnost dřevěných oken, která je při správné údržbě oken několik desítek let.

Rozmanitosti tvarů oken se meze nekladou, což ocení každý zákazník stejně tak jako individuální přístup a poctivou českou práci na míru. Kromě klasických dřevěných či dřevěných špaletových oken Vám naše truhlářství může nabídnout i okna střešní. Pro střešní okna platí již výše zmíněné tzn. vynikající tepelná izolace, atd.. Střešní okna prosvětlují místnosti a umožňují větrání podkroví.

di Vám zdarma připravíme nezávaznou cenovou nabídku pro špaletová okna dle Vašich požadavků.

  • Výroba špaletových oken je 100 % česká práce a při výrobě špaletových oken jsou použity nejkvalitnější materiály a pečlivě vybrané truhlářské řezivo.
  • Špaletová okna jsou dokonalý tepelný izolant a zábrana proti hluku, větru a špatným povětrnostním podmínkám.
  • Dřevěná špaletová okna jsou investicí na celý život – životnost špaletových oken je až 100 let.
  • Špaletová okna je mají využití i v moderních dřevěných stavbách a všude tam, kde je zapotřebí přizpůsobit dům rázovitosti krajiny.

Pokud Vás cokoliv týkající se dřevěných oken, špaletových oken (návrh, výroba špaletových oken, montáž nebo jen nezávazná cenové kalkulace) zajímá, neváhejte nás prosím kontaktovat na tel.: +420 607 976 450, email: j.zalsky@topatoys.cz nebo použijte kontaktní formulář, který naleznete po kliknutí na tento odkaz: kontaktní formulář

 Ukázka prací – po kliknutí se obrázek otevře v novém okně

(více naleznete v naší fotogalerii)
Výroba špaletových oken

Dřevěná špaletová okna včetně obložek.

Výroba a usazení špaletových oken.

Výroba a usazení špaletových oken.

Vnitřní pohled na špaletová okna

Vnitřní pohled na špaletová okna.

Špaletové okno včetně kování

Špaletové okno zasklené dvojitým sklem

Pohled na vnější křídla špaletového okna.

Pohled na vnější křídla špaletového okna.